
Wholesale Women's Stainless Steel Floral Stamped Earrings
| Attribute 3 | Floral Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images



Wholesale Women's Stainless Steel Floral Stamped Earrings
| Attribute 3 | Floral Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 3 | Floral Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























