
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Earrings Set With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Earrings Set With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Original: $3.80
-65%$3.80
$1.33More Images

















Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Earrings Set With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 14g |























