
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Hammer Earrings With 18K Gold Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Shape | Hammer Earrings |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Hammer Earrings With 18K Gold Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Shape | Hammer Earrings |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Shape | Hammer Earrings |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























