
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Necklace And Earrings Combination With 18K Real Gold Plating And Colorful Natural Zircon Inlay
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Necklace And Earrings Combination With 18K Real Gold Plating And Colorful Natural Zircon Inlay
| Chain Style | Round Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $3.12
-65%$3.12
$1.09More Images












Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Necklace And Earrings Combination With 18K Real Gold Plating And Colorful Natural Zircon Inlay
| Chain Style | Round Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Round Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























