
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Stamped Fanshaped Oil Drop Earrings
| Attribute 3 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Stamped Fanshaped Oil Drop Earrings
| Attribute 3 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 3 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























