
Wholesale Women's Stainless Steel Gold Plated Inlaid With Gold Geometric Fruit Pattern Open Ring Accessories
Wholesale Women's Stainless Steel Gold Plated Inlaid With Gold Geometric Fruit Pattern Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images










Wholesale Women's Stainless Steel Gold Plated Inlaid With Gold Geometric Fruit Pattern Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























