
Wholesale Women's Stainless Steel Heart Geometric Pendant Necklace With Wax Rope Chain Electroplated
Wholesale Women's Stainless Steel Heart Geometric Pendant Necklace With Wax Rope Chain Electroplated
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $3.42
-65%$3.42
$1.20More Images








Wholesale Women's Stainless Steel Heart Geometric Pendant Necklace With Wax Rope Chain Electroplated
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























