
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Necklace With Peace Dove Tassel Heart Shape Animal Zodiac Pattern Electroplated Design
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Necklace With Peace Dove Tassel Heart Shape Animal Zodiac Pattern Electroplated Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Animals |
| Weight | 50g |
Original: $7.94
-65%$7.94
$2.78More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Necklace With Peace Dove Tassel Heart Shape Animal Zodiac Pattern Electroplated Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Animals |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Animals |
| Weight | 50g |























