
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Camellia And Plants And Flowers Pattern Electroplated Design
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Camellia And Plants And Flowers Pattern Electroplated Design
| Attribute 1 | Camellia Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Camellia Bracelet |
| Attribute 3 | Camellia Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Camellia Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Camellia And Plants And Flowers Pattern Electroplated Design
| Attribute 1 | Camellia Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Camellia Bracelet |
| Attribute 3 | Camellia Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Camellia Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Camellia Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Camellia Bracelet |
| Attribute 3 | Camellia Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Camellia Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























