
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Imitation Pearls Geometric Stars Sun And Moon Clouds Universe Electroplated
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Imitation Pearls Geometric Stars Sun And Moon Clouds Universe Electroplated
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Bracelet |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Pearl Strand |
| Gender | Stainless Steel Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images








Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Imitation Pearls Geometric Stars Sun And Moon Clouds Universe Electroplated
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Bracelet |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Pearl Strand |
| Gender | Stainless Steel Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Bracelet |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Pearl Strand |
| Gender | Stainless Steel Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 5g |























