
Wholesale Women's Stainless Steel Ladybug Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Stainless Steel Ladybug Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Internet Celebrity Style,Animals |
| Weight | 43g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Ladybug Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Internet Celebrity Style,Animals |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Internet Celebrity Style,Animals |
| Weight | 43g |























