
Wholesale Women's Stainless Steel Leopard Print Open Ring With Vacuum Plating Niche Design
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leopard Print |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images















Wholesale Women's Stainless Steel Leopard Print Open Ring With Vacuum Plating Niche Design
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leopard Print |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leopard Print |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























