
Wholesale Women's Stainless Steel Pearl Necklace And Shell Earrings Set With Lotus Painted Oil Drop Pendant 18K Vacuum Gold Plated
Wholesale Women's Stainless Steel Pearl Necklace And Shell Earrings Set With Lotus Painted Oil Drop Pendant 18K Vacuum Gold Plated
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Shell |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $3.60
-65%$3.60
$1.26More Images















Wholesale Women's Stainless Steel Pearl Necklace And Shell Earrings Set With Lotus Painted Oil Drop Pendant 18K Vacuum Gold Plated
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Shell |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Shell |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |























