
Wholesale Women's Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Exaggerated Stylish Oversized Flower Earrings
Wholesale Women's Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Exaggerated Stylish Oversized Flower Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Internet Celebrity Style,Plants And Flowers |
| Weight | 7g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Exaggerated Stylish Oversized Flower Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Internet Celebrity Style,Plants And Flowers |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Internet Celebrity Style,Plants And Flowers |
| Weight | 7g |























