
Wholesale Women's Stainless Steel Ring Inlaid With Green Glass Stone Pvd Plated 18K Gold Geometric Light Luxury Handmade Jewelry
Wholesale Women's Stainless Steel Ring Inlaid With Green Glass Stone Pvd Plated 18K Gold Geometric Light Luxury Handmade Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Glass Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.26
-65%$4.26
$1.49More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Ring Inlaid With Green Glass Stone Pvd Plated 18K Gold Geometric Light Luxury Handmade Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Glass Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Glass Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























