
Wholesale Women's Stainless Steel Round Beads Necklace With Electroplating Design Classic Fashion
Wholesale Women's Stainless Steel Round Beads Necklace With Electroplating Design Classic Fashion
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Round Beads Necklace With Electroplating Design Classic Fashion
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























