
Wholesale Women's Stainless Steel Star Pattern Hammered Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Stud Earrings Accessories
Wholesale Women's Stainless Steel Star Pattern Hammered Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Stud Earrings Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Star |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 11g |
Original: $4.18
-65%$4.18
$1.46More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Star Pattern Hammered Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Stud Earrings Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Star |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Star |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 11g |























