
Wholesale Women's Stainless Steel Zircon Love Letter Heart Geometric Style Electroplated Bracelet
Wholesale Women's Stainless Steel Zircon Love Letter Heart Geometric Style Electroplated Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.42
-65%$3.42
$1.20More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Zircon Love Letter Heart Geometric Style Electroplated Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























