
Wholesale Women's Star Pattern Pearl Ring And Full Diamond Necklace With Titanium Steel And Copper Inlaid Zircon O Word Chain Gold Plated
Wholesale Women's Star Pattern Pearl Ring And Full Diamond Necklace With Titanium Steel And Copper Inlaid Zircon O Word Chain Gold Plated
| 464 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Stars |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Star Pattern Pearl Ring And Full Diamond Necklace With Titanium Steel And Copper Inlaid Zircon O Word Chain Gold Plated
| 464 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Stars |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 464 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Stars |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























