
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images





Wholesale Women's Sweet And Cool Style Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























