
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Oshaped Chain
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images





Wholesale Women's Sweet And Cool Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























