
Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Flower Pattern Oil Dripping Enamel Painted Pendant With O Word Chain Accessories
Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Flower Pattern Oil Dripping Enamel Painted Pendant With O Word Chain Accessories
| A 21 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace To Prevent Allergies And Color Retention |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Flower Pattern Oil Dripping Enamel Painted Pendant With O Word Chain Accessories
| A 21 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace To Prevent Allergies And Color Retention |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| A 21 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace To Prevent Allergies And Color Retention |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























