
Wholesale Women's Titanium Steel Bear Wave Pattern Ochain Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Women's Titanium Steel Bear Wave Pattern Ochain Necklace With Electroplating Treatment
| 360 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Wave |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Bear Wave Pattern Ochain Necklace With Electroplating Treatment
| 360 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Wave |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 360 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Wave |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























