
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated 18K Gold Oil Drop Cshaped Joker Geometry Earrings
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated 18K Gold Oil Drop Cshaped Joker Geometry Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Joker,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.48
-65%$3.48
$1.22More Images








Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated 18K Gold Oil Drop Cshaped Joker Geometry Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Joker,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Joker,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























