
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Cartoon Character Open Ring Accessories
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon,Character |
| Weight | 6g |
Original: $3.54
-65%$3.54
$1.24More Images









Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Cartoon Character Open Ring Accessories
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon,Character |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon,Character |
| Weight | 6g |























