
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Water Drop Shape Necklace
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Weight | 10g |
Original: $3.53
-65%$3.53
$1.24More Images





Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Water Drop Shape Necklace
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Weight | 10g |























