
Wholesale Women's Titanium Steel Ochain Necklace With Geometric Pattern And Light Luxury Style Electroplated In Vacuum Furnace
Wholesale Women's Titanium Steel Ochain Necklace With Geometric Pattern And Light Luxury Style Electroplated In Vacuum Furnace
| 830 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Ochain Necklace With Geometric Pattern And Light Luxury Style Electroplated In Vacuum Furnace
| 830 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 830 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























