
Wholesale Women's Titanium Steel Ochain Ushaped Love Shell Pendant Necklace Electroplated Simple Fashion
Wholesale Women's Titanium Steel Ochain Ushaped Love Shell Pendant Necklace Electroplated Simple Fashion
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images


Wholesale Women's Titanium Steel Ochain Ushaped Love Shell Pendant Necklace Electroplated Simple Fashion
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























