
Wholesale Women's Ushaped Stainless Steel And Silk Scarf Chain Electroplated Necklace Jewelry For Holiday Vacation Style
Wholesale Women's Ushaped Stainless Steel And Silk Scarf Chain Electroplated Necklace Jewelry For Holiday Vacation Style
| Chain Style | Silk Scarf |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vacation Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 50g |
Original: $7.05
-65%$7.05
$2.47More Images




Wholesale Women's Ushaped Stainless Steel And Silk Scarf Chain Electroplated Necklace Jewelry For Holiday Vacation Style
| Chain Style | Silk Scarf |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vacation Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Silk Scarf |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vacation Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 50g |























