
Wholesale Women's Versatile Interlocking Diamondencrusted Roman Jewelry Set With Cross Crown Roman Numerals Patterns Titanium Steel 18K Gold Plated Earrings Necklaces Bracelets
Wholesale Women's Versatile Interlocking Diamondencrusted Roman Jewelry Set With Cross Crown Roman Numerals Patterns Titanium Steel 18K Gold Plated Earrings Necklaces Bracelets
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images










Wholesale Women's Versatile Interlocking Diamondencrusted Roman Jewelry Set With Cross Crown Roman Numerals Patterns Titanium Steel 18K Gold Plated Earrings Necklaces Bracelets
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























