
Wholesale Women's Vintage Ancient Style Leopard Print Animals Zodiac Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry Accessories
Wholesale Women's Vintage Ancient Style Leopard Print Animals Zodiac Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ancient Style,Twelve Zodiac Signs |
| Weight | 50g |
Original: $6.16
-65%$6.16
$2.16More Images





Wholesale Women's Vintage Ancient Style Leopard Print Animals Zodiac Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ancient Style,Twelve Zodiac Signs |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ancient Style,Twelve Zodiac Signs |
| Weight | 50g |























