
Wholesale Women's Vintage Geometric Copper December Birthstone Ring With 18K Real Gold Vacuum Electroplating
Wholesale Women's Vintage Geometric Copper December Birthstone Ring With 18K Real Gold Vacuum Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images
















Wholesale Women's Vintage Geometric Copper December Birthstone Ring With 18K Real Gold Vacuum Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 4g |























