
Wholesale Women's Vintage Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Pendant Accessories Set With Thin Chain
Wholesale Women's Vintage Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Pendant Accessories Set With Thin Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images







Wholesale Women's Vintage Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Pendant Accessories Set With Thin Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Geometry |
| Weight | 20g |























