
Wholesale Women's Vintage Minimalist Geometric Pearl Stainless Steel Electroplated Earrings And Ring Jewelry
Wholesale Women's Vintage Minimalist Geometric Pearl Stainless Steel Electroplated Earrings And Ring Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images






Wholesale Women's Vintage Minimalist Geometric Pearl Stainless Steel Electroplated Earrings And Ring Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 10g |























