
Wholesale Women's Vintage Minimalist Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings And Pendant
Wholesale Women's Vintage Minimalist Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings And Pendant
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images







Wholesale Women's Vintage Minimalist Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings And Pendant
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Minimalist |
| Weight | 17g |























