
Wholesale Women's Vintage Plants And Flowers Pattern Stainless Steel Electroplated Leaf Heart Necklace And Bracelet Set
Wholesale Women's Vintage Plants And Flowers Pattern Stainless Steel Electroplated Leaf Heart Necklace And Bracelet Set
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Weight | 35g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Women's Vintage Plants And Flowers Pattern Stainless Steel Electroplated Leaf Heart Necklace And Bracelet Set
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Weight | 35g |























