
Wholesale Women's Vintage Retro Rotatable Tarot Heart And Fourleaf Clover Tree Of Life 18K Gold Plated Titanium Steel Necklace With Ball Chain
Wholesale Women's Vintage Retro Rotatable Tarot Heart And Fourleaf Clover Tree Of Life 18K Gold Plated Titanium Steel Necklace With Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $2.72
-65%$2.72
$0.95More Images







Wholesale Women's Vintage Retro Rotatable Tarot Heart And Fourleaf Clover Tree Of Life 18K Gold Plated Titanium Steel Necklace With Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























