
Wholesale Women's Waterdrop Irregular Pendant Necklace With 18K Real Gold Pvd Vacuum Plating In Casual Style
Wholesale Women's Waterdrop Irregular Pendant Necklace With 18K Real Gold Pvd Vacuum Plating In Casual Style
| Gender | 女式 |
|---|---|
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 休闲风,自然 |
| 处理工艺 | Pvd炉内真空真金电镀 |
| 材质 | 18K真金电镀 |
| 造型 | 水滴形 |
| 链子样式 | 常规链 |
| 风格 | 休闲风 |
| Weight | 4g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images






Wholesale Women's Waterdrop Irregular Pendant Necklace With 18K Real Gold Pvd Vacuum Plating In Casual Style
| Gender | 女式 |
|---|---|
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 休闲风,自然 |
| 处理工艺 | Pvd炉内真空真金电镀 |
| 材质 | 18K真金电镀 |
| 造型 | 水滴形 |
| 链子样式 | 常规链 |
| 风格 | 休闲风 |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 女式 |
|---|---|
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 休闲风,自然 |
| 处理工艺 | Pvd炉内真空真金电镀 |
| 材质 | 18K真金电镀 |
| 造型 | 水滴形 |
| 链子样式 | 常规链 |
| 风格 | 休闲风 |
| Weight | 4g |























