
Women Titanium Steel Necklace With Bow Zircon Electroplated In Vacuum Furnace New Style Geometric Design
Women Titanium Steel Necklace With Bow Zircon Electroplated In Vacuum Furnace New Style Geometric Design
| 361 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images



Women Titanium Steel Necklace With Bow Zircon Electroplated In Vacuum Furnace New Style Geometric Design
| 361 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 361 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























