
Women's Accessories Copper Pendant Stainless Steel Necklace With Cloud Lightning Design And Electroplating
Women's Accessories Copper Pendant Stainless Steel Necklace With Cloud Lightning Design And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Women's Accessories Copper Pendant Stainless Steel Necklace With Cloud Lightning Design And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 10g |























