
Women's Doublelayer Inlaid Zircon Pearl Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated Geometric Jewelry
Women's Doublelayer Inlaid Zircon Pearl Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated Geometric Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $4.03
-65%$4.03
$1.41More Images





Women's Doublelayer Inlaid Zircon Pearl Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated Geometric Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























