
Women's Geometric Square Textured Stainless Steel Stamped Earrings
| Attribute 1 | Geometric Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Square Textured Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.09
-65%$1.09
$0.38More Images




Women's Geometric Square Textured Stainless Steel Stamped Earrings
| Attribute 1 | Geometric Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Square Textured Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Geometric Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Square Textured Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Geometry |
| Weight | 1g |























