
Women's Light Luxury Gold Plated Diamond Necklace With Letter And Number Patterns Made Of Titanium Steel And Copper Zircon
Women's Light Luxury Gold Plated Diamond Necklace With Letter And Number Patterns Made Of Titanium Steel And Copper Zircon
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Women's Light Luxury Gold Plated Diamond Necklace With Letter And Number Patterns Made Of Titanium Steel And Copper Zircon
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























