
Women's Light Luxury Microinlaid Bow Pearl Pendant Titanium Steel Necklace With Electroplating
Women's Light Luxury Microinlaid Bow Pearl Pendant Titanium Steel Necklace With Electroplating
| 379 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images




Women's Light Luxury Microinlaid Bow Pearl Pendant Titanium Steel Necklace With Electroplating
| 379 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 379 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























