
Women's Titanium Steel Diamond Pendant Twist Woven Chain Necklace Jewelry Set With Pillar Stitching And Gold Plated Electroplating
Women's Titanium Steel Diamond Pendant Twist Woven Chain Necklace Jewelry Set With Pillar Stitching And Gold Plated Electroplating
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.85
-65%$3.85
$1.35More Images






Women's Titanium Steel Diamond Pendant Twist Woven Chain Necklace Jewelry Set With Pillar Stitching And Gold Plated Electroplating
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























