
Women's Titanium Steel Geometric Double Layer Stacked Necklace Chain With Figaro Chain And Electroplating Treatment
Women's Titanium Steel Geometric Double Layer Stacked Necklace Chain With Figaro Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Figaro Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 300g |
Original: $5.05
-65%$5.05
$1.77More Images





Women's Titanium Steel Geometric Double Layer Stacked Necklace Chain With Figaro Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Figaro Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Figaro Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 300g |























