
Women's Titanium Steel Heart Shape Geometric Exquisite Electroplating Pendant Necklace Ochain
Women's Titanium Steel Heart Shape Geometric Exquisite Electroplating Pendant Necklace Ochain
| 8865 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Matching,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
More Images




Women's Titanium Steel Heart Shape Geometric Exquisite Electroplating Pendant Necklace Ochain
| 8865 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Matching,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8865 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Matching,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























