
Women's Titanium Steel Necklace With Shield Love Design And Diamond Treatment Box Chain Style
Women's Titanium Steel Necklace With Shield Love Design And Diamond Treatment Box Chain Style
| 841 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images






Women's Titanium Steel Necklace With Shield Love Design And Diamond Treatment Box Chain Style
| 841 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 841 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























