
Alloy Clavicle Chain With Heart Shape Pendant Electroplated Leopard Print For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 17g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images












Alloy Clavicle Chain With Heart Shape Pendant Electroplated Leopard Print For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 17g |























