
Alloy Cuban Chain Hiphop Style Jewelry With Geometric Pattern And Diamond Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 80g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images




Alloy Cuban Chain Hiphop Style Jewelry With Geometric Pattern And Diamond Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 80g |























